Header Ads

 • Son Yayınlar

  Fidget Cube - Stres Oyuncağı


  Çoğu insanın yaşadığı ve alışkanlığı haline getirdiği bir olaydır elinde kalem çevirmek, tesbih çekmek veya anahtarla oynamak. Bu tür alışkanlıkların sebebi kuşkusuz stresin atılması ve beynin başka bir şeyle meşgul edilerek, strese neden olmasının azaltılması.

  Burdan yola çıkan bir Fidget Cube, 2 gün içerisinde 3 milyon dolar bağış toplayarak kendisinden söz ettirmeyi başardı. Son derece basit bir tasarıma sahip olan Fidget Cube her bir yüzünde farklı hastalıklara çare oluyor. Sürekli kalem çeviren, tükenmez kalemin ucuna basıp duran, ellerini ve ayaklarını istem dışı sürekli sallayan insanlara gerçek bir ilaç olmaya geliyor.

  Bu aletin üzeründe yer alan kısımlar tıklama,basma,çevirme,döndürme gibi el alışkanlıklarına derman oluyor ve sizi oldukça rahatlatıyor. 2016 Aralık ayında piyasaya çıkması beklenirken fiyatının 25 dolar olacağı söylenmekte. Bu alet hakkında daha fazla bilgi için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  3 yorum:

  1. Fidget'in kaloriyi yakabileceğine inanmadım mı? Vikipedi gördükten sonra inanıyorum ve çevrimiçi Fidget Cube satın almaya hazırlanıyor. Bence her web mağazasında çevrimiçi olarak kullanılabilir.

   YanıtlaSil
  2. Fidget cube orjinal kickstarter versiyonu Türkiyede ilk ve tek www.probiel.com tarafindan
   satilmaktadir. Detayli bilgi icin https://www.probiel.com/index.php?route=product/product&path=75&product_id=9. Web sitesini ziyaret edevilirsiniz.

   YanıtlaSil
  3. Most valuable and fantastic blog I really appreciate your work which you have done about the fidget spinner,many thanks and keep it up.
   fidget spinner

   YanıtlaSil

  Post Top Ad

  Post Bottom Ad

  Blogger tarafından desteklenmektedir.