Top Ad unit 728 × 90

Son Yayınlar

recent

Fidget Cube - Stres Oyuncağı


Çoğu insanın yaşadığı ve alışkanlığı haline getirdiği bir olaydır elinde kalem çevirmek, tesbih çekmek veya anahtarla oynamak. Bu tür alışkanlıkların sebebi kuşkusuz stresin atılması ve beynin başka bir şeyle meşgul edilerek, strese neden olmasının azaltılması.

Burdan yola çıkan bir Fidget Cube, 2 gün içerisinde 3 milyon dolar bağış toplayarak kendisinden söz ettirmeyi başardı. Son derece basit bir tasarıma sahip olan Fidget Cube her bir yüzünde farklı hastalıklara çare oluyor. Sürekli kalem çeviren, tükenmez kalemin ucuna basıp duran, ellerini ve ayaklarını istem dışı sürekli sallayan insanlara gerçek bir ilaç olmaya geliyor.

Bu aletin üzeründe yer alan kısımlar tıklama,basma,çevirme,döndürme gibi el alışkanlıklarına derman oluyor ve sizi oldukça rahatlatıyor. 2016 Aralık ayında piyasaya çıkması beklenirken fiyatının 25 dolar olacağı söylenmekte. Bu alet hakkında daha fazla bilgi için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Fidget Cube - Stres Oyuncağı Reviewed by smskcntr on 06:38 Rating: 5

3 yorum:

 1. Fidget'in kaloriyi yakabileceğine inanmadım mı? Vikipedi gördükten sonra inanıyorum ve çevrimiçi Fidget Cube satın almaya hazırlanıyor. Bence her web mağazasında çevrimiçi olarak kullanılabilir.

  YanıtlaSil
 2. Fidget cube orjinal kickstarter versiyonu Türkiyede ilk ve tek www.probiel.com tarafindan
  satilmaktadir. Detayli bilgi icin https://www.probiel.com/index.php?route=product/product&path=75&product_id=9. Web sitesini ziyaret edevilirsiniz.

  YanıtlaSil
 3. Most valuable and fantastic blog I really appreciate your work which you have done about the fidget spinner,many thanks and keep it up.
  fidget spinner

  YanıtlaSil

All Rights Reserved by simsekblog © 2018 - 2019
Powered By Blogger,

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.