Top Ad unit 728 × 90

Son Yayınlar

recent

Merakla Beklenen Dizilerin Yeni Sezonları !2006-2007 dizi sezonu açıldı, birçok yeni dizi yayına başlarken eski dizilerde kaldığı yerden devam ediyor. Bakalım yeni sezonda hangi diziler ekrana gelecek;

1-Prison Break (Büyük Kaçış) - Sezon 5 

 1-Prison Break (Büyük Kaçış) - Sezon 5 
4 sezon süren ve final yapan Prison Break yeniden aramıza dönüyor. Yeni bölümler 2017 yılı içinde izleyiciyle buluşacak.

2-Game Of Thrones (Taht Oyunları) - Sezon 7

2-Game Of Thrones (Taht Oyunları) - Sezon 7
Efsane dizi malesef uzun bir süre bekletecek bizi. Haziran ayında yayına girmesi beklenen yeni sezonuna daha çok olsada beklemeye değer öyle değil mi?

3-The Walking Dead (Yürüyen Ölüler) - Sezon 7

3-The Walking Dead (Yürüyen Ölüler) - Sezon 7
Zombileri özledik mi? Tabi ki özledik! Onlarsız geçen günler bitmek bilmedi. AMC'nin iddialı yapımı TWD 23 Ekim'de başlıyor.

4-Supernatural (Doğaüstü) - Sezon 12


5-Supernatural (Doğaüstü) - Sezon 12
Dean ve Sam Winchester kardeşler, kaybolan babalarının izini bulmaya çalışırken, insanları onlara zarar veren doğaüstü yaratıklardan korumak için avcılığa geri dönerler. Geçmişte yaşadıkları acılar, iki kardeşi uzun zaman sonra bir araya getirir. 2005 senesinden beri devam eden dizinin yeni sezon bölümleri 13 Ekim'den itibaren takipçileriyle buluşacak.

5-Sherlock - Sezon 4

8-Sherlock - Sezon 4
Sir Arthur Conan Doyle'un aynı isimli romanından defalarca kez ekranlara uyarlanan dizi bu kez 21. yüzyıl Londra'sında geçiyor. Yıllardır olduğu üzere 221b Baker Street'te ikamet eden süper zeki dedektife dünyada kimselere kısmet olmayacak bir piyango vurmuş; yani düşünün kaç kişi tehlikeli maceralara atılırken yanında doktoru da bulunur? Yeni sezon bölümleri 2017 senesi içinde geliyor.

6-The Flash - Sezon 3

10-The Flash - Sezon 3
Yıldırım çarpmasına uğrayan Barry Allen 9 ay sonra uyanır ve kendinde yeni yetenekler keşfeder. Çok hızlı hareket edebilen Barry, takım arkadaşları ile birlikte Central City'de suça karşı mücadele verir. Üçüncü sezon bölümleri 4 Ekim'de başlıyor.


7-Shameless (Utanmaz) - Sezon 7

11-Shameless (Utanmaz) - Sezon 7
Cüretkar İngiliz versiyonundan sonra Amerikan versiyonunun da utanmazca karşımıza çıkarttığı Shameless'ta, 2 Ekim'den itibaren altı çocuk ve bir babadan oluşan Gallagher ailesinin rezil, komik ve iç burkan hayatını izlemeye devam edebileceğiz.

8-The Big Bang Theory - Sezon 10

12-The Big Bang Theory - Sezon 10 Kaliforniya'da yaşayan ve Teknoloji Enstitüsü'nde çalışan iki zeki ev arkadaşı deneysel fizikçi Leonard Hofstadter ve teorik fizikçi Sheldon Cooper'ın maceralarını anlatan bir durum komedisidir. İlk sezonu ile 2007'de ekranlarda kendini gösteren yapım, 19 Eylül'de yeni sezon bölümleriyle tatlı tebessümler ettirecek bize.

9-Doctor Who - Sezon 10

13-Doctor Who - Sezon 10

Doktor olarak bilinen, zamanda yolculuk yapan dünya dışı bir varlık olan Zaman Lordu'nun maceralarını anlatan İngiliz yapımı serilerin yeni sezonu ilk bölümü ile 25 Aralık'ta geliyor. Sezonun devam eden diğer bölümleri ise Nisan 2017'den itibaren yayımlanmaya başlanacak.

10-Gotham - Sezon 3

20-Gotham - Sezon 3

DC Comics'ten Batman'in yaşadığı şehir olarak tasvir edilen suç sehri Gotham'ın, Batman'in çocuk olduğu dönemine odaklanır. Küçük Bruce büyürken ona eşlik eden, polis departmanında çalışan James Gordon'un (Ben McKenzie) maceraları konu edilir. Yeni sezon bölümleri 19 Eylül'de bizlerle...

11-Criminal Minds - Sezon 12

25-Criminal Minds - Sezon 12

Ülkenin en tehlikeli seri katillerinin ve en azılı suçluların profillerini çıkartan FBI davranış analizi uzmanları, suça doymayan bireylerin bir sonraki adımlarını tahmin etmek ve masumları korumak için titiz bir çalışma gerçekleştirirler. Gerilim fırtınası 28 Ekim'de kaldığı yerden devam edecek.

12- 12 Monkeys - Sezon 3

26- 12 Monkeys - Sezon 3

1995 senesinde başrollerini Brad Pitt ve Bruce Willis'in oynadığı 12 Maymun filminin televizyon dizisi uyarlaması olan yapım. 2035 senesinde insanlığın bir virüs nedeniyle yok olup, kalanların ise yer altında yaşamak zorunda kaldığı distopik bir geleceğe götürüyor bizi. Yolculuğumuz 2017 Şubat'tan itibaren devam edecek.

13-The Blacklist - Sezon 4

22-The Blacklist - Sezon 4

FBI profil uzmanı Elizabeth Keen'in hayatı, yıllardır yakalanamayan suçlu Raymond 'Red' Reddington'ın (James Spader) sadece kendisiyle iletişim kurmak istemesi ile kökünden değişir. Red, son derece usta bir suçluya dönüşmüş eski bir Amerikan askeridir. Yeni sezon bölümler 22 Eylül'de başlıyor!


 Kaynak: 
  • www.sinemia.com
  • www.dizifilmler.info 
Merakla Beklenen Dizilerin Yeni Sezonları ! Reviewed by smskcntr on 13:36 Rating: 5

Hiç yorum yok:

All Rights Reserved by simsekblog © 2018 - 2019
Powered By Blogger,

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.