Header Ads

 • Son Yayınlar

  Paribu Kullanımı - Paribu BTC Alma ve Satma

  Paribu bitcoin nasıl alınır, nasıl satılır

  Kripto paralar gün geçtikçe önemini artırıyor ve artan önemiyle beraber kullanıcı sayısı da artmakta. Kripto paraların en meşhuru olan ve işlem hacmi en yüksek olan Bitcoin'in ne olduğunu biliyorsunuz. Tam olarak hakim olamayanlar varsa Bitcoin konumuza bakmalarını öneririz.

  Bitcoin ve Blockchain Hakkında İnceleme

  Bitcoin konusuna hakimseniz alım-satım işlemine geçebilirsiniz. Bitcoin nasıl alınır? Nasıl satılır? Bu soruların cevabı basit. Bitcoin almak istiyorsanız kripto para cüzdanınız olmalı. Çok sayıda cüzdan sitesi bulunmakta, bunların içinden güvenli ve size hitap edenini seçmeniz gerekmekte.

  Türkiye'de bitcoin piyasını yürüten iki borsa öne çıkıyor. Biri BTCTurk, diğer ise Paribu. Bugün sizlere Paribu'dan bahsedeceğiz.

  Öncelikle Paribu sitesine giriyoruz. Site adresinin doğru olduğundan emin olun.

  https://www.paribu.com/

  Daha sonra kayıt oluyoruz. Kayıt olma aşamasında hem e-mail hem de telefon ile sms yöntemini yapmanız gerekecek. Kayıt olma işlemini tamamladıktan sonra aşağıda yer alan videoyu izleyebilirsiniz. Gereken tüm bilgiler video üzerinden görsel olarak anlatılmıştır.  NOT: Youtube üzerinden izlemek için buraya tıklayınız.

  Bu Video İle Aşağıdaki Etiketlere Ulaşabilirsiniz
  paribu btc alma,
  paribu al sat,
  paribu kullanımı,
  paribu alış emri,
  paribu para kazanma,
  paribu altcoin,
  paribuya para yatırma,
  paribu bitcoin çekme,
  paribu komisyon,
  paribu üyelik


  Hiç yorum yok

  Post Top Ad

  Post Bottom Ad

  Blogger tarafından desteklenmektedir.