Binance Hesabı Nasıl Kullanılır? Nasıl Para Yatırılır ve Çekilir


Bir önceki makalemizde Türkiye'den nasıl BTC alabileceğinizi Paribu borsası üzerinden göstermiştik. Paribu'da sadece BTC alınıp satılabildiği için diğer kripto paraların alınmasına müsaade etmiyor. Bu sebeple başka bir kripto para cüzdanına ihtiyacımız var.

İşte bu noktada karşımıza Binance borsası çıkıyor. En büyük hacme sahip olan bu borsada çok sayıda kripto para bulunmakta. Yatırımlarınızı sadece bicoin'de tutmak yerine diğer kripto paraları da değerlendirmek isteyen yatırımcılar bu borsayı kullanmaktalar.

Binance üyelik adresi: Bu adresten üye olabilirsiniz.

Bu borsa nasıl kullanılır ve para aktarımı nasıl yapılır sorularına cevap verebilmek için bir video hazırladık. Bu video görsel ve yazılı olarak size tüm cevapları verecektir. Buradan yazmaktan daha etkili olacağı için detayları videoda paylaştık.
Ancak unutulmaması gereken bazı meseleler var. Bunlardan ilki bu borsadan önce BtcTürk yada Paribu gibi bir Türk borsasına kayıt olmanız ve buradan BTC almanız gerekiyor. Aldığınız bu BTC'yi nasıl Binance hesabına atacağınız videoda yer almakta.

İkinci mesele ise kazancınızın nasıl hesaplanacağı hususu. Bir kripto para aldığınızda ortaya ilginç bir tablo çıkmakta. Siz TL ile Bitcoin aldığınızda aslında dolar bazında Bitcoin almış oluyorsunuz. Bu BTC ile başka bir kripto para aldığınızda ise o kripto paranın hem dolar cinsinden değeri oluyor hem de BTC üzerinden değeri oluyor. Bu kripto paralar ise "genelde" BTC ile alındığından hesaplama yapmak oldukça karmaşık olabiliyor.

Örneğin 500 TL karşılığında BTC aldığınızda ve daha sonra Dolar yükselirse BTC'nizde de değerlenme olabiliyor. Çünkü siz TL olarak aldınız. Bir diğer mesele ise diyelim ki Ripple adında bir kripto para aldınız. Bu kripto para değer kazanırsa ve ayrıca BTC değer kazanırsa bu sefer çift kazanç sağlamış olursunuz.

BTC değer kaybederken Ripple değer kazanırsa bu seferde hem kazanır hem kaybedersiniz. Hangisinde olduğunuza göre değişir. Aslında olay basit olsa da site içinde nereye bakacağınızı bilmiyorsanız kafanız karışacaktır.

Yapmanız gereken aslında çok basit. İlk önce kazancınızın en son ne ile ölçecekseniz ona göre hesap yapın. Mesela Türk Lirası olarak hesaplayacaksanız 500 TL'ye aldığınız bitcoin'in değerini hesaplama yoluna gidin. Daha sonra diğer kripto paraları da bu hesapla alın ve satın.
Alım satım yaparken düşük fiyata alıp daha yüksek fiyata satacaksınız ve kazanç sağlayacaksınız ANCAK komisyon ücretlerini de hesaba katmalısınız. Hem Binance borsasında hem de Türkiye'de işlem yapan Paribu gibi bir borsada komisyon ödemesi olacak.

Tüm bunlara ek olarak sizin para yatırmanız esnasında yapılan veya para çekme esnasında yapılan banka kesintisi de olabilir. İşte tüm bunlar hesaplanmadan yapılacak işlemler sizi zarara uğratabilir. Bu sebeple 3-4 lira kar amacı güderek bu iş yapılmamalıdır.

Videoda hesaplama ile ilgili küçük bir bilgi de verilmekte. Lütfen videoyu izleyiniz ve lütfen paylaşarak destek olunuz. Aşağıdaki video açılmıyorsa, video altında youtube linkine tıklayabilirsiniz.

Binance üyelik adresi: Bu adresten üye olabilirsiniz.YOUTUBE üzerinden izlemek için: https://youtu.be/cSe_2lfQe-A

Lütfen soru ve görüşlerinizi aşağıda paylaşın. Herkese bol kazanç dolu bir yeni yıl dilerim.

7 yorum:

 1. stres ve hizli onayi olmadan kisisel veya isletme kredisi ihtiyaciniz var mi? Eger öyleyse, lütfen bize ulasin privateloaninvestment@hotmail.com

  YanıtlaSil
 2. Acilen kredi için bugün başvurun: (coleloaninvestment12@gmail.com) Dikkat lütfen: Mali açıdan yoksun mısınız? Faturaları ödemek veya bir ev satın almak için bir krediye ihtiyacın var mı Veya İşinizi Artırın? Şimdi bir kredi başvurusu yapın ve onay alın. Her çeşit krediyi% 3'lük indirilmiş faiz oranı ile sunuyoruz. Sizin Talep ve Mali Başarı bizim amacımız olduğundan, borç programımız çok doğrudan ve esnektir. İLGİLİ OLURSANIZ, daha fazla bilgi için şu anda bize E-posta ile ulaşın: (coleloaninvestment12@gmail.com) Bize şu adrese e-posta gönderin: coleloaninvestment12@gmail.com

  YanıtlaSil
 3. İşletme kredisi, kişisel kredi, ev kredisi, araba mı arıyorsunuz?
  kredi, öğrenci kredisi, borç konsolidasyonu kredisi, teminatsız krediler, girişim
  sermaye, vs. .. Ya da bir banka ya da mali bir krediyi reddettiniz
  Bir veya daha fazla sebepten dolayı kurum. Sen doğru yerdesin
  kredi çözümleriniz! Ben özel bir borç vericiyim,
  şirketler ve bireyler düşük ve uygun faiz oranlarında
  % 2. Faiz. Lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin
  greatfuturefinancialservices@gmail.com

  YanıtlaSil
 4. Meşru bir kredi almak her zaman büyük bir sorun olmuştur. Finansal sorun yaşayan ve buna çözüm bulunması gereken müşteriler için. Kredi ve teminat konusu, müşterilerin meşru bir borç verenden kredi ararken endişe duydukları bir şeydir. Ancak, borç sektöründe bu farkı yarattık. 5.000 Euro aralığında bir kredi ayarlayabiliriz. % 3 kadar düşük 500.000.000 Euro'ya kadar Bu e-postaya derhal cevap verin: Gregowenloanfirm1@gmail.com  Hizmetlerimiz aşağıdakileri içerir:  1) Borç Konsolidasyonu

  2) İkinci İpotek

  3) İşletme Kredileri

  4) Kişisel Krediler

  5) Uluslararası Krediler

  6) Her türlü kredi

  7) Aile kredisi E.T.C  Sosyal güvenlik yok ve kredi kontrolü yok,% 100 Garanti. Tek yapman gereken, tam olarak ne istediğini bize bildirmektir ve kesinlikle senin rüyanızın gerçekleşmesini sağlayacağız. GREEN OWEN LOAN FIRM1, bankalarınız NO dediğinde EVET diyor. Son olarak, sınırsız sermayeye sahip olduğumuz için küçük ölçekli kredi şirketlerini, aracıları, küçük ölçekli finans kurumlarını finanse ediyoruz. Bir kredi temin etmek hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.  Şirket iletişim bilgileri

  E-posta Adresi: Gregowenloanfirm1@gmail.com

  YanıtlaSil
 5. Dikkat:

  Biz sizin mali sorununuza en iyi çözümü veren sertifikalı ve kayıtlı bir Kredi Kredisi Şirketiyiz, projeniz, işiniz, vergileriniz, faturalarınız ve diğer birçok nedenden ötürü paraya ihtiyacınız var, kredilerimiz kolay ve ucuzdur, bugün için bizimle iletişime geçin İhtiyacınız olan kredi, biz% 3 faiz oranı kadar düşük bütçenize uygun herhangi bir kredi düzenleyebilirsiniz, Şimdi e-posta yoluyla geri alın: hechlerandreas4@gmail.com daha fazla bilgi için

  TÜM GELİR POSTA'LAR İÇİN GEÇERLİ OLMASI LÜTFEN DİKKAT: hechlerandreas4@gmail.com
  Saygılarımızla
  YÖNETİM

  YanıtlaSil
 6. Finansal hizmetler konusunda uzmanlaşmış, yerel / uluslararası krediler sunan, güvenilir ve teminatsız borçlanma seçenekleri sunan bireylere ve işbirliği yapan kurumlara çok rekabetçi kredi oranlarında ve herhangi bir finans koşulunu karşılayacak esnek şartlarda hizmet vermekteyiz. Düşük bir kredi puanınız varsa farketmez, beklenmedik paranızı hızlı bir şekilde sağlayabiliriz. Artık tüm bütçelere ve gereksinimlere uygun Hızlı ve uygun fiyatlı krediler için bizimle iletişime geçin: socialfinancelimited8@gmail.com

  YanıtlaSil
 7. Kötü bir şekilde ihtiyaç duydukları mali yardım almayı düşünüyor musunuz?
  Bugün meşru bir krediyi nasıl alacağınızı düşünüyorsunuz?
  Kendi işini kurmayı düşünüyor musun?
  Ödemek için borçlarınız mı var? Okul ücretlerini ödemek istiyor musun?
  Faturalarınızı ödemek için acil bir krediye ihtiyacınız var mı
  Bu, arzularınıza ulaşma şansınız, Her türlü krediyle size yardımcı olabiliriz
  Kredi kredileri, işletme kredileri ve Öğrenci kredisi, Şirket kredisi?
  Özel kredi. Her türlü vermek
  Daha fazla bilgi için% 2 faiz oranıyla krediler
  E-posta ile bize ulaşın {fhacyberservices@gmail.com}
                      Borçlular BİLGİ:

  Kredi miktarı:
  Borçlular Adınız ve soyadınız:
  Borçlu iletişim bilgileri:
  Ülke ve Eyalet:
  Kent:
  Uyruğu:
  Kredi finansmanı:
  Kredi süresi:
  Medeni hal:
  Yaş:
  Seks:
  Telefon numarası
  Faks numarası
  E-posta ile bize ulaşın
  (fhacyberservices@gmail.com)
  Telefon Numarası: (903) 493-9097
  Bay Tony Rock

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.