Binance Hesabı Nasıl Kullanılır? Nasıl Para Yatırılır ve Çekilir


Bir önceki makalemizde Türkiye'den nasıl BTC alabileceğinizi Paribu borsası üzerinden göstermiştik. Paribu'da sadece BTC alınıp satılabildiği için diğer kripto paraların alınmasına müsaade etmiyor. Bu sebeple başka bir kripto para cüzdanına ihtiyacımız var.

İşte bu noktada karşımıza Binance borsası çıkıyor. En büyük hacme sahip olan bu borsada çok sayıda kripto para bulunmakta. Yatırımlarınızı sadece bicoin'de tutmak yerine diğer kripto paraları da değerlendirmek isteyen yatırımcılar bu borsayı kullanmaktalar.

Binance üyelik adresi: Bu adresten üye olabilirsiniz.

Bu borsa nasıl kullanılır ve para aktarımı nasıl yapılır sorularına cevap verebilmek için bir video hazırladık. Bu video görsel ve yazılı olarak size tüm cevapları verecektir. Buradan yazmaktan daha etkili olacağı için detayları videoda paylaştık.
Ancak unutulmaması gereken bazı meseleler var. Bunlardan ilki bu borsadan önce BtcTürk yada Paribu gibi bir Türk borsasına kayıt olmanız ve buradan BTC almanız gerekiyor. Aldığınız bu BTC'yi nasıl Binance hesabına atacağınız videoda yer almakta.

İkinci mesele ise kazancınızın nasıl hesaplanacağı hususu. Bir kripto para aldığınızda ortaya ilginç bir tablo çıkmakta. Siz TL ile Bitcoin aldığınızda aslında dolar bazında Bitcoin almış oluyorsunuz. Bu BTC ile başka bir kripto para aldığınızda ise o kripto paranın hem dolar cinsinden değeri oluyor hem de BTC üzerinden değeri oluyor. Bu kripto paralar ise "genelde" BTC ile alındığından hesaplama yapmak oldukça karmaşık olabiliyor.

Örneğin 500 TL karşılığında BTC aldığınızda ve daha sonra Dolar yükselirse BTC'nizde de değerlenme olabiliyor. Çünkü siz TL olarak aldınız. Bir diğer mesele ise diyelim ki Ripple adında bir kripto para aldınız. Bu kripto para değer kazanırsa ve ayrıca BTC değer kazanırsa bu sefer çift kazanç sağlamış olursunuz.

BTC değer kaybederken Ripple değer kazanırsa bu seferde hem kazanır hem kaybedersiniz. Hangisinde olduğunuza göre değişir. Aslında olay basit olsa da site içinde nereye bakacağınızı bilmiyorsanız kafanız karışacaktır.

Yapmanız gereken aslında çok basit. İlk önce kazancınızın en son ne ile ölçecekseniz ona göre hesap yapın. Mesela Türk Lirası olarak hesaplayacaksanız 500 TL'ye aldığınız bitcoin'in değerini hesaplama yoluna gidin. Daha sonra diğer kripto paraları da bu hesapla alın ve satın.
Alım satım yaparken düşük fiyata alıp daha yüksek fiyata satacaksınız ve kazanç sağlayacaksınız ANCAK komisyon ücretlerini de hesaba katmalısınız. Hem Binance borsasında hem de Türkiye'de işlem yapan Paribu gibi bir borsada komisyon ödemesi olacak.

Tüm bunlara ek olarak sizin para yatırmanız esnasında yapılan veya para çekme esnasında yapılan banka kesintisi de olabilir. İşte tüm bunlar hesaplanmadan yapılacak işlemler sizi zarara uğratabilir. Bu sebeple 3-4 lira kar amacı güderek bu iş yapılmamalıdır.

Videoda hesaplama ile ilgili küçük bir bilgi de verilmekte. Lütfen videoyu izleyiniz ve lütfen paylaşarak destek olunuz. Aşağıdaki video açılmıyorsa, video altında youtube linkine tıklayabilirsiniz.

Binance üyelik adresi: Bu adresten üye olabilirsiniz.YOUTUBE üzerinden izlemek için: https://youtu.be/cSe_2lfQe-A

Lütfen soru ve görüşlerinizi aşağıda paylaşın. Herkese bol kazanç dolu bir yeni yıl dilerim.

14 yorum:

 1. stres ve hizli onayi olmadan kisisel veya isletme kredisi ihtiyaciniz var mi? Eger öyleyse, lütfen bize ulasin privateloaninvestment@hotmail.com

  YanıtlaSil
 2. Acilen kredi için bugün başvurun: (coleloaninvestment12@gmail.com) Dikkat lütfen: Mali açıdan yoksun mısınız? Faturaları ödemek veya bir ev satın almak için bir krediye ihtiyacın var mı Veya İşinizi Artırın? Şimdi bir kredi başvurusu yapın ve onay alın. Her çeşit krediyi% 3'lük indirilmiş faiz oranı ile sunuyoruz. Sizin Talep ve Mali Başarı bizim amacımız olduğundan, borç programımız çok doğrudan ve esnektir. İLGİLİ OLURSANIZ, daha fazla bilgi için şu anda bize E-posta ile ulaşın: (coleloaninvestment12@gmail.com) Bize şu adrese e-posta gönderin: coleloaninvestment12@gmail.com

  YanıtlaSil
 3. Merhaba, şu anda ABD'de Texas şehrinde yaşayan Maria Hooks. Şu an dört çocukla dul bir kadınım ve Nisan 2018'de mali bir durumda kaldım ve faturalarımı yeniden finanse etmem gerekiyordu. Hem özel hem de kurumsal olarak çeşitli kredi şirketlerinden borçlanmayı denedim ama asla başarıya ulaşamadı ve çoğu banka kredimi reddetti. Ama Tanrı'nın sahip olacağı gibi, bana 850.000 USD'lik bir kredi veren ve bugün bir işletme sahibi olduğum ve şu anda çocuklarımın şu anda iyi bir şekilde çalıştığı özel bir kredi borç verenle tanıştım. Teminatsız bir kredi sağlama, kredi kontrolü yok, sadece% 2 faiz oranı ve daha iyi geri ödeme planları ve programı ile işbirliği yapmayan referans, lütfen Bishop Elijah (bishopelijahloanfirm002@hotmail.com) ile iletişime geçin. Bunu yaptığımı bilmiyor ama şimdi çok mutluyum ve insanların kendileri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaya karar verdim ve ayrıca Tanrı'nın onu daha fazla kutsamasını istiyorum. Onun e-posta yoluyla ona ulaşabilirsiniz.
  (bishopelijahloanfirm002@hotmail.com) veya whatsApp (+2349035555247)

  Bayan Maria Hooks

  YanıtlaSil
 4. PRUDENT VE GİZLİ HİZMET KREDİSİNDEN BİR KREDİ SAĞLAYACAĞININ TESTİMONY, ÇOK SİZİN BİR PARTAKER OLABİLİRSİNİZ!

  Herkese merhaba, ben Bayan Caro White ismim, ABD vatandaşıyım. Bu ortamı, Lord'un beni borçluya ve hayatımı çimlerden zarafete geçiren gerçek bir lütuf kredisine, bir sefalet seviyesinden şimdi zenginlerin övünebileceği başarılı bir kadına nasıl ilettiğini anlatmak için hemen kullanmak istiyorum. Stres veya maddi zorluklar olmadan zengin ve sağlıklı mutlu hayat. Bugün, şimdi bir şeref kadını olarak kabul ediyorum. Aylar internette bir kredi almaya çalıştıktan sonra, boşuna oldu ve bana 2000 $ 'lık toplamı dolandırıp dolandırıcılığın ellerine düştüm. Ve bu olduğunda, beni ağrılarma eklemeyecek olan gerçek, yasal ve gerçek bir borç veren borç verene bulmak için çok şaşkın ve umutsuz ve Tanrı'ya dua ediyordum. Bu yüzden kısa süre önce online olarak kredi alan bir arkadaşımı aramaya karar verdim, bu konuyu tartıştık ve sonuç olarak bana FRANCIS JOHNSON CORPORATIVE LOAN COMPANY WORLDWIDE'ın CEO'su Bay Deacon Francis Johnson adında bir adamdan bahsetti. Bu nedenle, yıllık% 3 gibi düşük bir faiz oranıyla (506,000 ABD doları) bir kredi başvurusunda bulundum ve onlara en büyük şirketimi verdim ve Kurum tarafından bana verilen talimatlara uydum ve yakında kredim onaylandı Herhangi bir stres ya da gecikme olmaksızın ve transfer kredisi ile ilgili olarak yapılan tüm hazırlıklar ve Banka Hesabına yatırılan kredinin iki (2) gününden daha kısa bir sürede kolayca yapılabilir. İnsanlarım uzak ve yakınlarda, bu büyük bir ifade değil mi? Bu şimdi, kötü olanların hala iyi ve dürüst olanların olduğuna inanmamı sağlıyor. Bu yüzden size gerçek ve gerçek bir kredi sağlamak isteyen var olan FRANCIS JOHNSON CORPORATIVE LOAN COMPANY ile aşağıdaki e-posta adresi üzerinden iletişime geçmenizi tavsiye ediyorum: (Corporativeloancompany@gmail.com) Hayatımda yaptığı güzel şeyler için onu kutsamak. Bir kez daha, bir online kredi borç veren ararken dikkatli olun dolandırıcılık! İnsanlara her zaman anlattığım bir şey, bu kurumda bir kredi başvurusu yapmak için, Son Derece İyi İnanç ve Güven'e layık olmanızdır.

  Teşekkür ederim ve Tanrı korusun

        İmzalanmış
  Bayan Caro White

  YanıtlaSil
 5. WESTLAK FINANCIAL SERVICES
  Yıllık olarak sadece% 2 oranında, ancak aylık olarak birleşik faiz oranları ile, Kişisel Krediler ve İş Kredileri sunuyoruz. Yurt içi ve yurt dışında çalışıyoruz. Finansman kaynaklarımız, genişleme ve büyüme ihtiyaçlarınızı karşılamak için yaratıcı çözümler konusunda uzmanlaşmıştır, daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.
  E-POSTA ------ [westlakefinancialservices02@hotmail.com]
  WHATSAPP ------ +2348120111731
  Teşekkürler ve Tanrı seni kutsasın.
  Saygılarımızla,

  YanıtlaSil
 6. WESTLAK FINANCIAL SERVICES
  E-POSTA ADRESİ - [westlakefinancialservices02@hotmail.com]
  Merkez Ofisi ------ Southwell Park Road İngiltere, İngiltere

  Size yardımcı olmak için çeşitli finansal ve
  zorlu bir çerçevede geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirmek,
  Size bireylere, şirketlere bir kredi teklifi teklif ediyorum
  dernek olarak) dertte ya da anlaşmayla ilgili yardım istemek
  Bazı finansal sorunları veya bir iş kurmak için.

  - 1.000,00 $ ila 90.000.000 USD arasında bir miktarın seçimi.
  - Geri ödeme süresi seçimi: en fazla 40 yıl.
  - Yıllık geri ödeme oranı% 2 faiz.

  Size daha fazla bilgi verebilmemiz için bize tekrar yanıt verin.
  E-POSTA ------ [westlakefinancialservices02@hotmail.com]
  WHATSAPP ------ +2348120111731
  Teşekkürler ve Tanrı seni kutsasın.
  Saygılarımızla,

  YanıtlaSil
 7. Kredi Puanım Nasıl Geri Döndü? Adım, Florida'dan DONALD'DEN ANONİMDEN, benim bankam tarafından reddedildikten sonra 50.000 $ 'lık bir ipotek vermemle kredi puanımı ve ölüm cezasını geri vermeme yardımcı olmak için JOHN LOAN FIRM'ına içten şükranlarımı ifade etmek istiyorum ve ziyaret ettiğim diğer finans kurumları. Ben bu şirkete e-posta yoluyla ulaşmak için sorumlu bir ipotek ararken yanlış ellere düşmemesi için başkalarına maddi yardım ihtiyacı olan herkesi tavsiye ederim: johnloanfirm2@gmail.com Tanrı hepinizi korusun.

  YanıtlaSil
 8. Merhaba

       Mali yardıma ihtiyacınız var mı? Yeni ev almak için ya da yatırım için bir krediye ihtiyacınız var mı,% 2'lik düşük faiz oranıyla hızlı bir mali yardıma mı ihtiyacınız var? ödenmemiş faturalarınızı ödemek için? Bu kadar çok banka tarafından reddedildin mi?

    İşletmenizde genişlemek için finansmana ihtiyacınız var mı? kişisel nedenlerle kişisel finans? tüm finansal sorunlarınızı çözmeyi taahhüt ediyoruz.

  şimdi bize ulaşın. Email: easyloanfirm2020@gmail.com

  Postanı bekle.
  Sevgiler,
  Derek Douglas
  easyloanfirm2020@gmail.com

  YanıtlaSil
 9. finansal hizmetler konusunda uzmanlaşmış, yerel / uluslararası krediler sunan, güvenilir ve teminatsız borçlanma seçenekleri sunan bireylere ve işbirliği yapan kurumlara çok rekabetçi kredi oranlarında ve herhangi bir finans koşulunu karşılayacak esnek şartlarda hizmet vermekteyiz. düşük bir kredi puanınız varsa farketmez, beklenmedik paranızı hızlı bir şekilde sağlayabiliriz. artık tüm bütçelere ve gereksinimlere uygun hızlı ve uygun fiyatlı krediler için bizimle iletişime geçin: socialfinancelimited8@gmail.com

  YanıtlaSil
 10. Yıllık% 2,5 faiz için kredi veriyoruz.
  Onay hızlıdır; Ne başvurursanız onaylıyoruz. 40 Milyon Avro kadar yüksek bir tutarı onaylayabiliriz ve en az 15.000,00 Avro kredi olarak onaylıyoruz; hem iş hem de bireysel krediler için başvurabilir; İşletme kredileri için 1 yıllık ödemesiz dönem.
  Sorularınız için bize bir mail atın: harryjim598@gmail.com

  YanıtlaSil
 11. Finansal hizmetler konusunda uzmanlaşmış, yerel / uluslararası krediler sunan, güvenilir ve teminatsız borçlanma seçenekleri sunan bireylere ve işbirliği yapan kurumlara çok rekabetçi kredi oranlarında ve herhangi bir finans koşulunu karşılayacak esnek şartlarda hizmet vermekteyiz. Düşük bir kredi puanınız varsa farketmez, beklenmedik paranızı hızlı bir şekilde sağlayabiliriz. Artık tüm bütçelere ve gereksinimlere uygun Hızlı ve uygun fiyatlı krediler için bizimle iletişime geçin: socialfinancelimited8@gmail.com

  YanıtlaSil
 12. Finansal hizmetler konusunda uzmanlaşmış, yerel / uluslararası krediler sunan, güvenilir ve teminatsız borçlanma seçenekleri sunan bireylere ve işbirliği yapan kurumlara çok rekabetçi kredi oranlarında ve herhangi bir finans koşulunu karşılayacak esnek şartlarda hizmet vermekteyiz. Düşük bir kredi puanınız varsa farketmez, beklenmedik paranızı hızlı bir şekilde sağlayabiliriz. Artık tüm bütçelere ve gereksinimlere uygun Hızlı ve uygun fiyatlı krediler için bizimle iletişime geçin: socialfinancelimited8@gmail.com

  YanıtlaSil
 13. Finansal hizmetler konusunda uzmanlaşmış, yerel / uluslararası krediler sunan, güvenilir ve teminatsız borçlanma seçenekleri sunan bireylere ve işbirliği yapan kurumlara çok rekabetçi kredi oranlarında ve herhangi bir finans koşulunu karşılayacak esnek şartlarda hizmet vermekteyiz. Düşük bir kredi puanınız varsa farketmez, beklenmedik paranızı hızlı bir şekilde sağlayabiliriz. Artık tüm bütçelere ve gereksinimlere uygun Hızlı ve uygun fiyatlı krediler için bizimle iletişime geçin: socialfinancelimited8@gmail.com

  YanıtlaSil
 14. İyi günler,

  Herhangi bir krediye ihtiyacınız var mı? Biz dünyanın en hızlı kredi şirketiyiz. Şirketimizden% 3'lük bir faiz oranı ile kredi alma şansınız. Kredilerimiz güvence altına alınmıştır. Birkaç dakika içinde hızlı krediler. Şu anda bir kredi teklifi almanız gerekiyorsa bugün bize ulaşın. İsterseniz, bize e-posta yoluyla bir borç almak için bize dönün: cashloanaccess@gmail.com

  Bu nedenle, krediniz için gerçek kahraman, güven ve etkin borç verme şirketi ile iletişime geçmenizi öneririz. Hem bireyler hem de devlet tarafından büyük etkinliğimizin farkına vardım.

  Bir kredi almak için e-posta yoluyla ilgileniyorsanız lütfen bize geri dönün: cashloanaccess@gmail.com

  Saygılarımızla,
  Bay Micheal Smith.


  Garantili kredi teklifi.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.