Doğu ve Batının İnfografik Serisi

Yang Liu, Alman ve Çin kültürlerinden yola çıkarak bir infografik hazırlamış. Kendisi Çin'de doğan ve 14 yaşına kadar orada yaşayan bir bireyken 14 yaşından itibaren Almanya'da yaşamaya başlamış. Grafik alanında yeteneği olan Yang Liu, Almanya'ya gittikten sonra Çin'le olan farklılıkları görmüş ve bu farkları, hazırlamış olduğu grafiklerle şekillendirmiş.

Ortaya oldukça eğlenceli ve dikkat çekici bir grafik serisi çıkmış. Aşağıda yer alan bu grafiklerde Mavi taraf Almanya'yı (batıyı) ve kırmızı taraf Çin'i (doğuyu) temsil etmektedir.

İnsanların birbirleri ile ilgisi ve çevreKarın Ağrısı SırasındaParti veya Kutlama AnındaSorunlarla KarşılaşıldığındaDakiklikÇocukluk Yaşantısı ve Aile BağlarıRestorantlarda Ses SeviyesiHayat TarzlarıYaşlılıkTaşıt Kullanımı İşyeri ve Patron Sıraya Girme Düşünce Yapıları Pazar Günü Sokaklar 


1 yorum:

  1. Paraya ihtiyacınız var mı? İş veya Kişisel Krediye ihtiyacınız var mı? Şirketinizi yeniden finanse etmek istiyor musunuz? Şirketimiz yardım etmek için burada. Herhangi bir kişiye ve şirkete 3% faiz oranıyla kredi veriyoruz. Bize şu adresten yanıt verin: daha fazla bilgi için johnlisaloncompany2003@gmail.com.

    Sizden e-posta yoluyla yakında e-posta almayı umuyoruz.johnlisaloncompany2003@gmail.com

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.